PSV kansrijk: "Hebben de lat zo hoog gelegd na Napoli en Liverpool"

PSV stunt in Liverpool
PSV stunt in Liverpool Foto: © Pro Shots

Om 21:00 trapt PSV af tegen het altijd lastige Atlético Madrid. PSV-watcher Tim Reedijk en Freek Jansen blikken vooruit op het prachtige Champions League duel. Volgens de analisten is alles mogelijk. 

"Volgens mij kan je niet meer klaar zijn dan nu", begint Reedijk bij Voetbal International. "Ze hebben met 4-1 gewonnen van Liverpool en in de competitie hebben ze negen wedstrijden op rij gewonnen. Alle ingrediënten zijn er wel, maar het is wel Atlético. Tactisch een moeilijke wedstrijd, zei Peter Bosz al."

"Het is eigenlijk voor het eerst dit seizoen dat je teleurgesteld kan zijn in PSV, omdat ze de lat zo hoog hebben gelegd na Napoli en Liverpool", voegt Jansen toen. "Twee maanden geleden had iedereen een andere uitslag ingevuld."

"Ik denk dat ze bij PSV daar zelf wel heel realistisch in zijn", haakt Reedijk daarop in. "Ze staan op acht punten en hebben nog drie wedstrijden. Als het onverhoopt 0-2 wordt vanavond zal ook niet ineens de paniek uitbreken. Atlético is echt heel goed, dat moeten we niet vergeten. Het gaat hartstikke moeilijk worden. Maar als PSV in het spel komt, dan kan het winnen tegen elke tegenstander. "

Zet in op PSV tegen Newcastle United!

PSV speelt woensdag in de Champions League tegen Newcastle United. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
vr
13/02
FC Volendam
20:00
PSV
za
21/02
PSV
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 19 20 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 FC Twente 19 7 29
7 Sparta Rotterdam 19 -10 29
Bekijk de hele stand