'PSV heroverweegt samenwerking met cateraar Top Events na seizoen'

Een lege beker bier in het Philips Stadion
Een lege beker bier in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

PSV en Top Events lijken op een kleinschaligere manier te gaan samenwerken. Top Events verzorgt al sinds het begin van deze eeuw de catering bij PSV, maar niet iedereen is tevreden.

Zo weet Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad te melden. PSV heeft (nog) geen commentaar gegeven over de situatie en ook Top Events wilde nog niet praten over het vervolg van de samenwerking na afloop van het huidige seizoen. Een veranderde samenwerking zou kunnen betekenen dat PSV nog altijd personeel van Top Events blijft inhuren, maar de drank en voeding via een andere leverancier aangeleverd krijgt.

Op X gaan al de nodige tijd flink kritische geluiden over de catering in het Philips Stadion bij wedstrijden van PSV. De supporters van de Eindhovense club zijn niet altijd tevreden over Top Events, ook de bezoekende fans lijken de catering in Eindhoven ondermaats te vinden. Zo waren enkele supporters van Go Ahead Eagles bijvoorbeeld niet tevreden over de service van afgelopen zondag.

Lees meer:
0 reacties