"PSV heeft geen enorme haast bij binnenhalen Couhaib Driouech"

Couhaib Driouech
Couhaib Driouech Foto: © Pro Shots

Couhaib Driouech zit opnieuw in de wachtkamer en blijft geduldig tijdens het spel tussen PSV en Excelsior, zo schrijft Rik Elfrink in het Eindhovens Dagblad

"PSV is al weken geïnteresseerd in het binnenhalen van Couhaib Driouech, maar heeft nog geen akkoord bereikt met zijn huidige club Excelsior", schrijft Elfrink. "De aanvaller wil graag naar Eindhoven en is bereid om nog een tijdje te wachten tot er overeenstemming is bereikt. Voorlopig gaat zijn voorkeur uit naar PSV, hoewel ook andere clubs geïnteresseerd zijn."

"PSV probeert Driouech voor ruim twee miljoen euro los te weken, maar Excelsior wil meer", valt er verder te lezen. "Technisch directeur Earnest Stewart van PSV heeft geen enorme haast. PSV begint weliswaar volgende week met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen en zou Driouech dan graag aan boord hebben, maar de eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen is pas op 4 augustus."

"Hoe ver Excelsior en PSV uit elkaar liggen, is niet bekend. Een paar weken geleden leek dat nog zo’n 1 à 1,5 miljoen euro te zijn. PSV heeft de club laten weten niet van plan te zijn om te betalen wat er in de winter op Driouech is geboden. Dat heeft mede te maken met zijn contractsituatie: de verbintenis van Driouech loopt medio 2025 en dus moet Excelsior hem deze zomer verkopen om nog een redelijke prijs te kunnen incasseren", besluit Elfrink. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand