PSV gewijzigd tegen Twente? "Vijf wissels zouden mij niet verbazen"

Tijmen van Wissing
Tijmen van Wissing Foto: © NESimages

FC Twente neemt het zondagmiddag in Eindhoven op tegen PSV. Een enorm belangrijke wedstrijd voor de Tukkers, want bij een overwinning in het Philips Stadion speelt de ploeg van John van den Brom volgend seizoen de voorrondes van de Champions League.

"De grote vraag is: hoe gaat PSV spelen?" begint Tijmen van Wissing in De Oosttribune van RTV Oost. "Er zijn wedstrijden geweest waarin Ivan Perisic in de luwte werd gehouden. Hij pakte nog een vrij goedkope schorsing en toen dacht ik dat hij al met zijn hoofd bij de zomer zat. Maar als je hem dan tegen Go Ahead Eagles zag..."

"In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen heeft toch elke PSV'er er ook wel zin in? Als kampioen afscheid nemen van het publiek" merkt presentator Bert van Losser op. Van Wissing betwijfelt dit. "Het zou mij niet verbazen als Peter Bosz opeens vier of vijf wijzigingen doorvoert. Joey Veerman is een beetje ziek geweest..."

"Bij Twente zal er niet veel veranderen", haakt Jan van Staa in. "Je hoeft het ook niet moeilijker te maken dan het is, want je speelt een loeizware uitwedstrijd. Je moet daar op het randje spelen, zoals FC Utrecht heeft gedaan. Die verloren nog wel door een blooper van de keeper, maar bij 0-2 voor Utrecht had het ook 0-3 of 0-4 kunnen worden. Die speelden op het randje. Dat moet Twente ook doen. Het gaat om miljoenen, hè."

"Met die instelling gaan spelers het veld niet op, dat het om miljoenen gaat", reageert Gertjan Verbeek. De oud-trainer gelooft niet dat Bosz zijn ploeg op de schop gaat gooien. "Hij zal deze wedstrijd serieus benaderen, Bosz kennende. Maar of hij het kan overbrengen op zijn ploeg... Hoe je het ook went of keert, die PSV'ers willen niet geblesseerd afmelden voor het WK. PSV zal eerder de poot terugtrekken dan FC Twente", aldus Verbeek.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties