PSV-fans geweigerd voor duel: "Kunnen ongeregeldheden ontstaan"

Met de mogelijke kampioenswedstrijd van PSV tegen Heerenveen zijn PSV supporters massaal SC Heerenveen clubkaarten gaan kopen om de wedstrijd in Friesland bij te wonen. Heerenveen heeft echter maatregelen genomen.
“Het gaat om honderd tot honderdvijftig aanvragen”, deelt een woordvoerder van SC Heerenveen weten. De PSV-supporters hebben een mail van SC Heerenveen gekregen met de boodschap: "Het vermoeden is aanwezig dat een groot aantal van deze clubkaarten en daarmee ook toegangskaarten zijn aangevraagd en aangeschaft door PSV-supporters."
Rob Bogaarts van de supportersvereniging PSV is zelf in het uitvak. “Als ze landskampioen kunnen worden, is er niks mooiers dan daar bij te zijn na zes jaar." Hij snapt de poging van de supporters. "Elke uitwedstrijd van PSV is uitverkocht. Bij een mogelijke kampioenswedstrijd proberen mensen toch nog aan een kaartje te komen. Meer mensen willen dit meemaken. Ik zou het ook proberen.”
SC Heerenveen geeft aan dat het om veiligheidsredenen niet kan. “We willen geen uitsupporters in de thuisvakken hebben. Dan kunnen er ongeregeldheden ontstaan”, citeert Omroep Brabant.
Bogaarts snapt echter de reden. “De ervaring leert dat het niet altijd even goed gaat tussen bepaalde supportersgroepen. Ik zou willen dat het niet hoefde, maar het is toch te vaak aangetoond dat het fout gaat als er gemengde groepen zitten. Je moet een clubkaart kopen om te voorkomen dat er vervelende dingen gebeuren tussen supporters op de tribunes."
Toch verwacht Bogaarts geen problemen. "Ik kan me niet voorstellen dat het heel actueel is tussen de supportersschare van PSV en van Heerenveen. Bij Heerenveen weet iedereen dat PSV in principe kampioen gaat worden. Volgens mij zit er geen spanning.”
De veiligheidsafdeling van de Friese club heeft PSV-supporters geïnformeerd dat hun clubcards en toegangskaarten onmiddellijk zijn geblokkeerd. "De kosten zullen binnen enkele dagen worden teruggestort op uw rekeningnummer." Heerenveen hoopt op 'begrip voor de gemaakte keuzes’.
Nijhuis ziet verschil captains Ajax en PSV: "Hij schreeuwt veel"
'Van Bommel doorstaat medische keuring: binnenkort gepresenteerd'
'Oud-PSV'er kan toptransfer maken, bod van 60 miljoen euro gedaan'
PSV Vrouwen haalt oude bekende terug: "Het voelt als thuiskomen"
AZ wijst geïnteresseerd PSV af: "We willen de as bij elkaar houden"
PSV-target wekt verbazing: "Kan geen enkele andere reden bedenken"
'Clubloze Spaans international (28) getipt bij PSV': "Aanwinst?"
Huiberts over Van Bommel-transfer: "Ik lees hier en daar..."
Planting wijst: "Die creativiteit kan Van Bommel niet vervangen"
PSV dunt keepersgilde verder uit: doelman vertrekt naar Volendam
'PSV in strijd met Ajax om achttienjarig talent van Stoke City'
PSV-aanwinst kent zwakte: "Hij is daar een uitzondering op"
'Lang voert druk op voor Van Bommel': "Flinke vraagtekens"
'PSV kan Mijnans vergeten: AZ staat niet open voor transfer'
'PSV dichtbij akkoord met Franse verdediger uit Bundesliga'
BEELDEN | Ruben van Bommel arriveert in Eindhoven voor keuring
Luuk de Jong gesignaleerd op de Herdgang: "Maakt gebruik daarvan"
'Italiaanse club bereid om groot bedrag neer te leggen voor PSV-flop'
BREAKING | 'Van Bommel naar Eindhoven voor medische keuring'
'Van Bommel bereid af te zien van lucratieve deal voor PSV-transfer'
Bosz eerlijk: "Ik heb geleerd dat je dat eigenlijk niet moet doen"
'PSV blijft geïnteresseerd in Spartaan, gesprekken moeizaam'
Memphis Depay reageert fel op privébericht: "Je hebt geen idee"
Marco Timmer voorspelt: "Dat maakt PSV op voorhand al favoriet"
Bergwijn terug in Nederland: "Heel veel jongens komen hier"
Noa Vahle: "De kans dat hij bij PSV blijft, is eigenlijk nihil"
'PSV raakt talentvolle doelman kwijt aan kersverse Eredivisionist'
"Van Bommel bereid om van financieel voordeel af te zien voor PSV"
BREAKING | 'Duitse en Engelse club(s) melden zich voor PSV'er'
'Feyenoorder definitief vrijgesproken van rode kaart tegen PSV'

Marco Timmer voorspelt: "Dat maakt PSV op voorhand al favoriet"

Stewart krijgt vertrouwen: "Karsdorp is een goede speler, maar..."

Sepp van den Berg sprak met Peter Bosz: "Ik heb PSV overwogen"

Björn van der Doelen baalt: "Gaat 'ie spelers van PSV halen..."

Luuk de Jong langer bij PSV? "Dan is het misschien beter weg te gaan"

Valentijn Driessen: "Daar redt PSV het niet het hele seizoen mee"
