PSV-café krijgt nieuwe plek: "Geen weg meer tussen ons en het stadion"
Na jaren van overleg is de nieuwe locatie van het supporterscafé De Aftrap dan eindelijk bekend: het café wordt verplaatst naar de overkant van de weg, direct naast de parkeerplaats van het stadion.
Zo weet het Eindhovens Dagblad te melden. Vanaf het seizoen 2025/2026 kunnen de supporters bij de nieuwe locatie terecht. Het is echter nog niet bekend of het huidige paviljoen van De Aftrap wordt verplaatst, of dat er een nieuw café gebouwd gaat worden op de nieuwe plek.
"Dat plan moet nog gemaakt worden. Dat ligt allemaal bij de gemeente. Die gaat het nu uitwerken. Het is een goede plek voor ons. Geen weg meer tussen ons en het stadion", vertelt Erwin de Kruijff aan het ED. De Kruijff is één van de uitbaters van het supporterscafé. De toekomst van het café ziet er door de verplaatsing weer rooskleurig uit na onzekere jaren. "Maar het is pas rond als het definitief is", aldus de uitbater.
PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!
PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)