SAMENVATTING | PSV wint vrij eenvoudig op bezoek bij Go Ahead Eagles

PSV heeft de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De ploeg van trainer Peter Bosz liep na rust uit naar een comfortabele zeg en stapte met een 1-4 overwinning van het veld.

PSV leek in Deventer al vrij snel een penalty te krijgen, maar opvallend genoeg ging scheidsrechter Martin van den Kerkhof niet mee in het advies van de VAR. Ook niet nadat hij de beelden had gezien, waarop duidelijk te zien was dat Joris Kramer op de voet van Guus Til ging staan. Even later legde de arbiter de bal aan de andere kant wel op de stip, nadat Kiliann Sildillia een overtreding had gemaakt.

De penalty werd benut door Mathis Suray, die Go Ahead Eagles weer op gelijke hoogte bracht. Ivan Perisic had PSV namelijk in de 19e minuut op fraaie wijze op voorsprong gekopt. Vlak voor de rust namen de Eindhovenaren opnieuw de leiding. Een goede voorzet van Sergiño Dest werd op waarde geschat door Ricardo Pepi: 1-2.

Na rust was PSV de gevaarlijkste ploeg in de Adelaarshorst. Til kopte op de paal, terwijl ook Pepi een kans miste. Het bleef dus spannend in Deventer, tot de zeventigste minuut. Perisic verschalkte doelman Jari de Busser in de korte hoek en zette PSV op 1-3. Twaalf minuten later was het opnieuw raak. Paul Wanner schoot de bal beheerst in de verre hoek en bepaalde de eindstand op 1-4.

Opstelling PSV: Kovar; Sildillia, Flamingo, Gasiorowski, Dest (65. Salah-Eddine); Fernandez (80. Van den Berg), Wanner, Til (86. Koller); Bajraktarevic, Pepi (86. Boadu), Perisic (80. Driouech) 

Doe mee aan het WK-spel van PSVFans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van PSVFans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties