PSV benadeeld tegen Arsenal? "Ongelooflijk, PSV wordt tekort gedaan"

Lewis-Skelly ontsnapt aan een rode kaart tegen PSV
Lewis-Skelly ontsnapt aan een rode kaart tegen PSV Foto: © Pro Shots

PSV ging met pijnlijke cijfers onderuit tegen Arsenal. De Londense topclub stapte met een 1-7 overwinning van het Eindhovense veld, al zal één speler van Arsenal beseffen dat hij geluk heeft gehad.

Myles Lewis-Skelly kreeg al vroeg een gele kaart en speelde in de eerste helft met vuur door een overtreding te maken, die ook bestraft had moeten worden met een gele kaart. Scheidsrechter Manzano spaarde de voetballer echter in het Philips Stadion. In de rust werd Lewis-Skelly gewisseld. "Ongeloof op de tribunes bij de PSV-fans", was het commentaar van Albert Mantingh bij het moment van de Arsenal-speler. 

"Ja er is contact. De bal is al lang en breed weg, dit is gewoon een tweede gele kaart! PSV wordt hier tekort gedaan. En hij mazzelt, Myles Lewis-Skelly. Ongelooflijk", aldus Mantingh. Ook de Nederlandse en internationale journalisten zagen Lewis-Skelly ontsnappen in het Philips Stadion. 

"Scheidsrechter Manzano spaart Lewis-Skelly en dat komt hem op een fluitconcert van het PSV-publiek te staan. Geen tweede geel", aldus Rik Elfrink. Ook Engelsman Henry Winter liet van zich horen op X. "Lewis-Skelly ontsnapt daar met het nodige geluk. Naïef om zo'n overtreding te maken, met al geel op zak", aldus de journalist.

Lees meer:
0 reacties