Pierre van Hooijdonk lyrisch over PSV'er: "Hij was fenomenaal"

Pierre van Hooijdonk
Pierre van Hooijdonk Foto: © Pro Shots

Pierre van Hooijdonk is laaiend enthousiast over het spel van PSV'er Noa Lang. De voormalig spits van Oranje hoopt dan ook dat de vleugelaanvaller van de Eindhovenaren fit genoeg is om te kunnen spelen tegen Arsenal.

"Lang viel geblesseerd uit, maar het ziet er op zich goed uit", opent presentator Sjoerd van Ramshorst het onderwerp 'Noa Lang'. "We hebben even contact gehad met PSV. Ze kunnen nog geen uitsluitsel geven omdat het nog even duurt, ze willen het aanzien, maar het ziet er hoopvol uit."

"Die hebben ze wel nodig, hè?", haakt Van Hooijdonk in. "Hij was fenomenaal. Het was nooit des PSV’s, maar dit is een gozer met zoveel lef en zoveel zelfvertrouwen. We weten dat hij lak heeft aan jan en alleman. Hij presteert. Hij durft acties te maken. Als er drie achter elkaar mislukken, maakt hem dat niks uit. Dan zoekt hij weer de één-tegen-één. Hij is supercreatief, ik geniet van die jongen", aldus de oud-international.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in PSV komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op PSV (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
PSV
18:45
FC Volendam
zo
8/10
Sparta Rotterdam
16:45
PSV
za
21/10
PSV
18:45
Fortuna Sittard
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Heracles Almelo
16:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 6 19 18
2 AZ 6 13 16
3 FC Twente 6 9 15
4 Feyenoord 6 18 14
5 Sparta Rotterdam 6 2 11
6 Go Ahead Eagles 6 0 10
7 Excelsior 6 2 9
Bekijk de hele stand