Pierre van Hooijdonk kritisch: "Hij is vijf klassen beter dan Lozano"

Pierre van Hooijdonk
Pierre van Hooijdonk Foto: © Orange Pictures

PSV wist zaterdagavond de rug te rechten en te winnen van Almere City. De Eindhovenaren speelden echter niet hun beste wedstrijd, maar twee doelpunten van Luuk de Jong braken de wedstrijd open.

"Almere deed het heel goed, want ze maakten het PSV moeilijk. Ze zetten heel gedurfd hoog druk, maar je weet dat het bij PSV wel goed komt", begint oud-PSV'er Ibrahim Afellay bij NOS Studio Voetbal. "Ze hebben zóveel individuele kwaliteit, dat ze uit het niets een goal kunnen maken."

Vervolgens wordt Pierre van Hooijdonk gevraagd naar Hirving Lozano. De Mexicaan keerde de afgelopen zomer terug naar PSV, maar maakt nog niet de allersterkste indruk. "Of Lozano mij tegenvalt? Ja... Het is een speler die gewoon nog precies dezelfde speler is als toen hij in zijn eerste periode bij PSV kwam", begint de analist.

"Hij heeft geen extra stappen meer doorgemaakt in zijn ontwikkeling en is nog steeds een opportunist pur sang. Dan zie ik hem aan die linkerkant spelen en dan moet Noa Lang op tien gaan spelen... Noa Lang is vijf klassen beter dan Lozano aan die linkerkant", aldus Van Hooijdonk.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand