Peter Bosz spreekt mooie woorden: "Hij was een bijzonder mens"

Peter Bosz en Leo Beenhakker
Peter Bosz en Leo Beenhakker Foto: © Pro Shots

Peter Bosz heeft op de persconferentie van vrijdag gereageerd op het overlijden van voormalig bondscoach Leo Beenhakker. De hoofdtrainer van PSV sprak met mooie woorden over de overleden Beenhakker.

"Leo Beenhakker heb ik hele warme gedachten aan", wordt Bosz geciteerd door Marco Timmer, de PSV-watcher van Voetbal International. "Je komt elkaar heel vaak tegen. Zeker toen ik technisch directeur was bij Feyenoord. Erwin Koeman stopte en toen ben ik naar Leo gegaan. Hij heeft de nacompetitie gedaan. En hij heeft mijn huis gekocht."

"Leo was een bijzonder mens. Het gebeurt niet vaak dat iemand die zelf geen grote carrière als speler heeft gehad, zo succesvol is bij zulke grote clubs als trainer. Ik heb alles voorbij zien komen. Hij was goed in legendarische uitspraken. Hij kon met iedereen om gaan", aldus Bosz.

Lees meer:
0 reacties