Peter Bosz spreek doelstelling uit: "Daar ligt nu de uitdaging"

Peter Bosz leidt de training van PSV
Peter Bosz leidt de training van PSV Foto: © Pro Shots

Peter Bosz heeft laten weten wat de doelen van PSV zijn het komende seizoen. Dat deed hij in gesprek met Voetbal International.

Zo weet Bosz direct te vertellen wat er moet gebeuren. “De uitdaging ligt er nu om twee keer achter elkaar kampioen te worden. Dat is PSV natuurlijk al wel vaker gelukt, maar zo makkelijk is het zeker niet. Het triggert wel om het nu weer voor elkaar te krijgen. Die motivatie hebben we met z'n allen. De concurrentie zit niet stil, die zullen ons ook anders gaan bestrijden, dus daar zullen we ook weer mee om moeten leren gaan. Het kampioenschap is het doel, en natuurlijk ook de KNVB-beker.”

Voor de Europese duels wacht een heel nieuw avontuur vanwege de nieuwe opzet, vertelt Bosz. “De nieuwe Champions League met 36 clubs, acht groepswedstrijden en één stand. Ik kan er eerlijk gezegd nog helemaal geen voorstelling van maken, we zullen het met z'n allen moeten gaan ondervinden. Het is apart dat je niet uit en thuis tegen dezelfde club speelt. Stel, je loot Real Madrid. Moet je dan blij zijn met uit of thuis? Het is allemaal nieuw, we gaan het zien. Maar wat wel trekt is het gegeven dat je bij de 36 beste clubs van Europa zit. Dat is toch best wel bijzonder.”

Eerder zag de trainer dat nog niet zo. “Voorheen in de groepsfase realiseerde ik me dat misschien wel minder. Nu heb je één ranglijst. Dat vind ik wel iets hebben, maar het is ook wel weer raar dat je maar één keer tegen een club speelt. De grote, rijke clubs hebben hier vast goed over nagedacht. We gaan er op een bepaalde manier mee om, maar het zal anders zijn dan we allemaal gewend zijn”, besluit de oefenmeester.

Lees meer:
0 reacties