Peter Bosz prijst PSV'er: "Maar hij had er meer kunnen maken"

Peter Bosz in Zwolle
Peter Bosz in Zwolle Foto: © Pro Shots

PSV was zaterdagavond met ruime cijfers te sterk voor PEC. Vier keer wisten de Eindhovenaren te scoren, al had de score nóg hoger kunnen uitvallen. Ismael Saibari scoorde, maar kreeg nog een aantal kansen.

"Ismael is echt op de goede weg", vertelt Bosz na de overwinning in Zwolle, geciteerd door het Eindhovens Dagblad. "Maar eerlijk is eerlijk, hij had er vanavond nog een paar kunnen maken. Het mag ook gezegd dat hun keeper (Tom de Graaff, red.) er nog heel wat ballen uit heeft gehouden."

Ook was de hoofdtrainer van PSV enthousiast over de recente prestaties van Anass Salah-Eddine en kwam het debuut van Noah Fernandez ter sprake. "Dat wilde ik al drie of vier weken, maar nu was het moment eindelijk daar om het hem te gunnen. Hij heeft eerder dit seizoen ook al als linksback gespeeld en op het middenveld veel concurrentie."

"Dat hebben overigens alle jongens gedaan. Ook Guus (Til, red.) heeft weer veel arbeid verricht, waarbij hij regelmatig uit de spits wegbeweegt. Op zich is dat niet echt waar ik van hou, maar voor de tegenstander is het ontzettend lastig. Dek je door, dan valt er een gat waar anderen in kunnen duiken. En dek je niet door, dan komt Guus weer vrij. Als onze spitsen straks weer terug zijn, zal hij er denk ik nog weinig spelen", aldus Bosz.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand