Peter Bosz op zijn hoede: "Spelers die altijd naar voren willen"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © BSR Agency

PSV neemt het vrijdagavond in eigen huis op tegen FC Twente. Hoofdtrainer Peter Bosz kijkt uit naar het duel met de huidige nummer vijf van de Eredivisie, maar is tegelijkertijd op zijn hoede voor de Tukkers.

"Als ik aan Twente denk, dan denk ik niet alleen maar aan een ploeg die weinig doelpunten tegen krijgt, maar ook aan het voetballende vermogen dat ze hebben en de goede organisatie", vertelt Bosz op de persconferentie van PSV, geciteerd door het Eindhovens Dagblad. "Het is leuk om naar het voetbal van Twente te kijken."

De hoofdtrainer van de Eindhovenaren ziet dat de Tukkers over de nodige wapens beschikt. "Ze hebben technisch vaardige spelers die altijd naar voren willen spelen. FC Twente is ook een aanvallende ploeg die via een prima organisatie verdedigend kan spelen. Ik vind het in ieder geval leuk om naar te kijken", aldus Bosz.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand