Peter Bosz niet helemaal tevreden: "Niet alleen de tegengoal"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © Pro Shots

Peter Bosz zag PSV zondagavond met 4-1 winnen van Sparta Rotterdam. In het eigen Philips Stadion kwamen de Eindhovenaren wéér op achterstand, maar deze werd dus vakkundig omgedraaid. Door de zege is PSV weer de koploper van de Eredivisie.

"Ik ben blij dat we weer bovenaan staan", reageerde Bosz na afloop van het duel, geciteerd door De Telegraaf. "Maar het zegt nog helemaal niks, want we hebben nog maar zes wedstrijden gespeeld en zes wedstrijden is iets anders dan 34 wedstrijden. Ik weet nog niet wat we dit seizoen allemaal nog gaan tegenkomen. Geen idee."

"We zullen voor alles klaar moeten zijn", vervolgt hij. "Er kan een periode van droogte zijn, waarin we niet drie of vier keer in een wedstrijd scoren. Het kan zijn dat we blessures krijgen. Het kan zijn dat we een keer onterecht een wedstrijd verliezen. Je gaat van alles tegenkomen. En wij moeten zorgen dat we onverstoorbaar zijn. En onze wedstrijden winnen. Van wedstrijd naar wedstrijd kijken."

De hoofdtrainer was blij met de overwinning, maar niet met het defensieve werk. "Het was niet alleen de tegengoal, maar we hebben nog een aantal kansen weggegeven uit omschakelmomenten. Sparta speelde op de omschakeling. Dat zal vaker de tactiek zijn. Dat hebben we voor een groot deel goed gedaan, maar niet goed genoeg, maar de goal kwam daaruit voort maar ook nog een aantal kansen", aldus Bosz.

Zet in op PSV tegen ADO Den Haag!

PSV speelt zaterdagmiddag de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties