Peter Bosz mist vier PSV'ers: "Hopelijk maakt hij snel minuten"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © BSR Agency

PSV neemt het zaterdagmiddag in Overijssel op tegen PEC Zwolle. Hoofdtrainer Peter Bosz kan in het MAC3PARK geen beroep doen op Sergiño Dest, Couhaib Driouech, Adamo Nagalo en Isaac Babadi.

Van deze vier PSV'ers is Babadi het dichtst bij een rentree bij de Eindhovenaren. "Babadi beweegt weer helemaal vrij", begint Bosz, geciteerd door het Eindhovens Dagblad. "Dest en Nagalo zijn er natuurlijk lang uitgeweest en dan duurt het een periode voor je weer in wedstrijden actief kunt zijn. Bij hen moet je nog wel in weken denken."

Ook ging de hoofdtrainer enigszins in op de kracht van Esmir Bajraktarevic. "Ik wil er nog niet te veel over zeggen", vervolgt hij. "Je kunt zien dat hij een geweldige techniek heeft en voorwaarden. Dat is duidelijk. Maar ik vind het altijd wat kort door de bocht om na een paar keer meetrainen al een hele analyse te geven. Ik geef hem de tijd en hopelijk kan hij snel zijn wedstrijdminuten maken."

PSV ontsnapte tegen Excelsior en voor het duel tegen PEC moet Bosz wederom keuzes maken. "Het is ook zo dat dit elftal niet opgeeft. De wisselspelers gooien hun kop omhoog en laten het zien. Dat zit ook in deze ploeg. Winnen op z'n Duits kan soms heel belangrijk zijn. De lijst van dingen die wij beter moeten doen, is enorm lang en als ik daar helemaal gedetailleerd op in zou moeten gaan zijn we enorm lang bezig", aldus Bosz.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen FC Utrecht. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand