"Peter Bosz is soms gewoon een enorme klootzak, dat is gewoon zo"

Een lachende Peter Bosz
Een lachende Peter Bosz Foto: © Pro Shots

Peter Bosz liet zich na het duel met Sparta Rotterdam kritisch uit over Danny Makkelie, die tijdens de wedstrijd geen strafschop aan Johan Bakayoko gaf. De woorden van de PSV-trainer schoten bij Hugo Borst in het verkeerde keelgat. Hij haalt op zijn beurt uit naar de coach.

"Het is de Week van de Scheidrechter. Ik weet niet of hij dat weet. Maar om te zeggen dat de scheidsrechter altijd helemaal niks is, dat kan niet", stelt Borst in de Eretribune. "Je kan niet zeggen dat Makkelie helemaal niks is. Die man zal ook dingen goed doen en is een goede scheidsrechter."

Peter Bosz
Bosz haalt uit: "Ik ben altijd boos op hem, ik vind het niets" Lees ook

Volgens de tafelgast van het praatprogramma laat Bosz 'zich enorm kennen'. "Hij staat daar chagrijnig de pers te woord en ik vind dat niet sjiek in de Week van de Scheidsrechter. Peter Bosz is soms gewoon een enorme klootzak, dat is gewoon zo. Maar hij heeft enorm veel verstand van voetbal. En hij is ook weer niet kleurloos, want het is een amusementsindustrie. Laten we het zo zeggen."

Lees meer:
0 reacties