Peter Bosz geeft toe: "Wat denk je? Ik heb mee staan juichen"

Bij PSV was er zondag genoeg reden voor feest. Nadat de Eindhovenaren zelf van Feyenoord wonnen, kregen ze in de spelersbus terug naar huis mee dat koploper Ajax aan het verliezen was. 

In de bus stond eerst El Classico op. "In de rust van Ajax-NEC hebben we overgeschakeld. Achterin de bus zaten jongens op hun mobieltjes te kijken en dat liep voor op ons tv-signaal. Dus we kregen de goals al door doordat achterin de bus gejuicht werd", vertelt Peter Bosz dinsdag op de persconferentie. "Of ik dat juichen toestond? Ja, wat denk je. Ik heb mee staan juichen. Dat ga je toch niet temperen.”

Ondanks de nederlaag van Ajax, heeft PSV het nog altijd niet in eigen hand. Dat was voor Bosz geen reden om het feestje af te breken. "Als er pure blijdschap bij de jongens is, zou ik dan moeten opstaan en moeten zeggen ‘rustig aan’. Als de jongens willen juichen dan mogen ze van mij juichen", verzekert de oefenmeester. "Daarna was het ook weer rustig in de bus en we zijn ook rustig naar huis gegaan."

Lees meer:
0 reacties