Peter Bosz analyseert: "Kijken waarom het niet 0-7 is geworden"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © Pro Shots

Peter Bosz zag 'zijn' PSV zaterdagavond met 3-5 winnen op bezoek bij NEC. De hoofdtrainer zag een waar spektakelstuk in Nijmegen, maar was niet over alle aspecten van het spel van de Eindhovenaren te spreken.

"Of ik heb genoten? Van het voetbal niet", is Bosz eerlijk voor de camera van ESPN. "Het was een voetbalgevecht, een fysiek gevecht. Goed voetbal hebben we weinig gezien, maar ik denk dat het een spektakel was voor beide goals en een grote uitslag. Ik denk dat onze strategie in de eerste helft uitstekend uitpakte, omdat we grotere kansen hadden."

"Het gevaar is alleen ook dat als je balverlies lijdt, dat zij gelijk bij jou voor de goal staan", gaat hij verder. De oefenmeester legde vervolgens uit dat hij met één centrale verdediger (Armando Obispo) en een extra middenvelder (Jerdy Schouten) speelde. "Zodat we altijd de druk op de tegenstander konden houden. Omdat zij hetzelfde doen, ligt voor jou de weg open als je iemand uitspeelt."

"We zijn meegegaan in de speelstijl van NEC. Of ik alle gebeurtenissen nog weet? Een aantal wel, maar voor mij als trainer is het interessanter om terug te kijken waarom het niet 0-7 is geworden, waarom we er drie tegen krijgen en waarom we niet meer hebben gescoord", aldus Bosz.

Lees meer:
0 reacties