Perez twijfelt over PSV-transfer: "Je haalt weer zo'n speler"

Kenneth Perez plaatst zijn vraagtekens bij de aanstaande komst van Tyrell Malacia naar PSV. De Eindhovenaren huren de linksback het komende halfjaar van Manchester United. Perez snapt dat PSV op zoek was naar een verdedigende versterking, maar twijfelt of de komst van Malacia de juiste zet is.

De 25-jarige Malacia kende een pittige tijd met een slopende knieblessure. De verdediger lag in totaal achttien maanden uit de roulatie en keerde in november terug op het veld. Perez plaatst zijn vraagtekens bij de naderende komst van Malacia bij PSV. "Je haalt weer een speler als Karsdorp die weinig gespeeld heeft. We hebben gezien in welke staat hij is", zegt de Deen in het ESPN-programma Voetbalpraat.

Perez snapt wel dat de Eindhovenaren op zoek waren naar verdedigende versterking, na de transfers van Matteo Dams en Fredrik Oppegård. "Je moet wel een back-up hebben voor Mauro Junior. Alleen, met spelers die heel lang niet gespeeld hebben, duurt het toch ook wel even om op wedstrijdritme te zitten."

Martijn Krabbendam snapt juist wel dat PSV voor Malacia kiest. "Het is een speler met ervaring die nu weer aan het voetballen is gekomen bij Manchester United. Hij is fit, maar moet wel echt nog een paar stappen maken. Als dat niet bij Manchester United kan, zou het voor PSV een perfecte oplossing zijn."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen FC Utrecht. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand