Pepi baalt van rol bij PSV: "Het werd een beetje frustrerend"

Ricardo Pepi scoort voor de VS
Ricardo Pepi scoort voor de VS Foto: © Pro Shots

Ricardo Pepi is de afgelopen anderhalf jaar invaller geweest voor PSV. Nu lijkt er toch een verschuiving plaats te vinden: steeds vaker krijgt hij meer speeltijd. De spits voelt zich klaar om op te staan. 

"Ik voel me klaar om dé man te zijn voor PSV", zegt hij tijdens de persconferentie van het nationale elftal van Amerika. "Het is een lang anderhalf jaar geweest van geduld op de bank. Elk weekend wachten op 10 à 15 minuten. Het werd een beetje frustrerend, maar ik weet dat ik geduldig moet zijn."

Hij vindt wel dat hij zich ontwikkeld heeft. "Ik zit nu op een punt in mijn carrière om vanaf de eerste minuut te beginnen. Ik denk dat ik dat heb laten zien, zowel bij de club als bij het nationale elftal. Ik ga verder met het grijpen van mijn kansen."

Matt Turner, de keeper van het nationale elftal van Amerika, prijst de mentaliteit van Pepi. "Er gaat geen dag voorbij dat hij niet na de training werkt aan de kleine details." Hij prijst de vindingrijkheid van de aanvaller. "Wat voor mij écht opvalt is dat hij veel dingen probeert. De beste spitsen in de wereld zijn creatief. Hij wil écht scoren, dus hij probeert een hoop nieuwe dingen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand