Pepi blijft zich ontwikkelen: "Kopgoals zijn de mooiste goals"

Ricardo Pepi viert zijn doelpunt
Ricardo Pepi viert zijn doelpunt Foto: © BSR Agency

Ricardo Pepi kijkt nog altijd bijzonder veel naar Luuk de Jong. De jonge spits ziet in de ervaren aanvalsleider van PSV een voorbeeld.

"Het is speciaal om samen met een speler als Luuk in het veld te staan. Er waren een hoop ruimtes die we aan konden vallen", had Pepi gezien, zo zegt hij bij De Telegraaf."Ik denk dat we een goede relatie hebben. Het is een gezonde competitie tussen ons. Luuk is een geweldige speler en een legende hier bij PSV. Het is voor mij speciaal om dingen van hem te leren en zoals in deze wedstrijd samen met hem in het veld te staan. Ik heb veel respect voor hem."

Pepi neemt ook veel aan van zijn ervaren teamgenoot. "Ik heb veel van hem geleerd over het bewegen in het strafschopgebied. Hij weet heel goed de tegenstander op het verkeerde been te zetten met zijn loopacties. En met het hoofd is hij niet normaal sterk. Ik ben een speler die niet zo vaak scoort met het hoofd, daarom ben ik ook blij met mijn kopgoal, al komt die dan niet op mijn naam. Kopgoals zijn de mooiste goals, omdat met je hoofd scoren een van de lastigste dingen is."

Zet in op PSV tegen Heracles Almelo!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand