Overtoom ziet PSV winnen in Liverpool: "Leuk hoor, hard rennen"

Willie Overtoom
Willie Overtoom Foto: © Pro Shots

PSV heeft dinsdagavond voor een enorme stunt gezorgd door Liverpool met 1-4 te verslaan in de Champions League. In een avond die de Eindhovense geschiedenisboeken ingaat, maakte de ploeg van Peter Bosz vooral na rust het verschil.

Liverpool, waar de onder druk staande trainer Arne Slot drie Nederlanders opstelde – Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch – kwam ondanks een vroege achterstand nog terug in de wedstrijd. Toch was het PSV dat in de tweede helft het duel volledig naar zich toetrok. Guus Til zette de bezoekers opnieuw op voorsprong en invaller Couhaib Driouech gooide het duel definitief in het slot.

Op sociale media wordt de overwinning breed besproken. Voetbalanalist Overtoom was op X lovend over het spel van PSV. Hij schreef: "Een hele fijne overwinning van PSV. Onderstreept nog maar eens dat je spelers moet opstellen die durven te voetballen en gewoon comfortabel zijn aan de bal. Dit soort spelers begrijpen het spelletje, en kunnen dus een goed positiespel spelen. Zelfs met een middenvelder centraal achterin."

Volgens Overtoom laat PSV zien dat simpel en effectief voetbal het verschil maakt op het hoogste niveau. "Leuk hoor: hard rennen, veel sprinten, maar wat heb je er aan als mensen ballen niet onder controle kunnen houden, of de bal moet willen hebben? Lekker terug naar de basis, en weer lekker gaan voetballen."

Lees meer:
0 reacties