Oud-speler: ''Ik heb veel aan PSV te danken, maar nu even niet''

Stefano Marzo droeg in het verleden het shirt van PSV, maar speelt momenteel voor de tegenstander van vanavond: sc Heerenveen. De verdediger gaat proberen om het kampioensfeest uit te stellen.

"Het is raar, want zo vaak speel je niet een wedstrijd die de tegenstander het kampioenschap kan opleveren. Het is ook een bijzonder duel, omdat ik zelf natuurlijk bij PSV heb gevoetbald en veel familieleden van mij een seizoenkaart hebben. Die gaan het vervelend vinden als wij het kampioensfeestje uitstellen. Die festiviteiten willen wij echter niet meemaken", zo laat de mandekker weten.

"Ik heb veel aan PSV te danken, maar nu even niet”, zo vervolgt Marzo, die een moeilijk begin kende in Friesland. “Ik zag op een gegeven moment nog maar weinig perspectief, hunkerde echt naar het eerste elftal. Door blessures bij anderen kreeg ik gelukkig een kans van Marco van Basten. De komende jaren moet ik mijn plafond gaan zoeken. Ik ben 24. Misschien zit ik bij Heerenveen aan mijn top, misschien kan ik nog een stapje maken."

Lees meer: