Oud-PSV'er stopte vroeg: "Niet alles uit mijn carrière gehaald"

Nigel Bertrams in actie voor PSV
Nigel Bertrams in actie voor PSV Foto: © Pro Shots

Nigel Bertrams stond vroeger te boek als een groot keeperstalent. Fysieke ongemakken zorgden ervoor dat zijn carrière geen groot succesverhaal werd, en de inmiddels 31-jarige oud-speler van PSV is alweer een jaar uit het profvoetbal verdwenen.

Artrose in de heupen is een van de redenen dat de loopbaan van Bertrams er al even opzit, zo laat hij weten aan Voetbal International. "Mijn broertje Jesse had ook heupproblemen en die liet een spuit zetten en voelde niks meer. Dus ik had altijd zoiets van: Als het niet meer gaat, kan ik altijd nog een prik laten zetten. Dat deed ik uiteindelijk bij FC Groningen. Wat denk je? Totaal geen werking. Toen dacht ik wel even: Fack, en nu?".

Even later bij zijn werkgever PEC Zwole werd het nog erger en bekeek hij mogelijkheden tot opereren. "Ik zou dan een jaar moeten revalideren en de kans was negentig procent dat het naderhand nog slechter zou worden. Tja, lekker." Het werd alleen maar erger en Bertrams besloot te stoppen. "Qua talent heb ik misschien niet alles uit mijn carrière gehaald, maar ik heb wel écht alles gedaan wat ik kon met mijn lichaam", besluit hij.

Betrams kwam uit voor PSV, Willem II, NAC Breda, FC Nordsjælland, De Graafschap, MVV, FC Groningen, PEC Zwolle en FC Eindhoven.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand