Oud-PSV'er droomt van WK-deelname: "Als ik ooit een kans krijg"

Shurandy Sambo neemt afscheid van de PSV-supporters
Shurandy Sambo neemt afscheid van de PSV-supporters Foto: © Pro Shots

Shurandy Sambo en Curaçao kunnen zich deze interlandperiode plaatsen voor het WK. De ploeg van Dick Advocaat neemt het op tegen Bermuda en Jamaica. 

Sambo droomt van het bereiken van het eindtoernooi in de VS, Canada en Mexico. "Als ik ooit een kans krijg om op het WK te spelen, is het nu", vertelt hij aan het Eindhovens Dagblad. "Ik ben met PSV vorig jaar een keer kampioen geworden. Dat was echt geweldig om mee te maken, maar dit zou ik dol- en dolgraag willen toevoegen aan mijn carrière. Een WK, man. Het zou zo onbeschrijflijk mooi zijn als we het halen."

De rechtsback van Sparta Rotterdam is lyrisch over bondscoach Advocaat. "Zo ontspannen en toch is alles gericht op topsport. Hij is een man waar je enorm tegenop kijkt en die zoveel ervaring in het topvoetbal heeft", aldus Sambo. "De spelersgroep en technische staf doen veel samen en vormen echt een geheel. We hebben individueel goede spelers, maar die gezamenlijke kracht vond ik bijzonder toen ik voor het eerst deel uitmaakte van de groep. Vaak zie je bij clubs dat spelers en trainers toch net iets afstandelijker omgaan met elkaar."

Zet in op PSV tegen Atlético Madrid!

PSV speelt dinsdag in de Champions League tegen Atlético Madrid. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand