OPSTELLING | Shurandy Sambo mag starten in afscheidsduel bij PSV
PSV neemt het in de laatste wedstrijd van het seizoen 2023/2024 in eigen huis op tegen RKC Waalwijk. De Eindhovenaren zijn natuurlijk al landskampioen, maar voor RKC staat er nog wel het nodige op het spel.
De Waalwijkers strijden namelijk met Excelsior om dat ene plaatsje wat sowieso recht geeft op nog een jaar Eredivisie-voetbal. RKC heeft evenveel punten als Excelsior, maar een doelsaldo van +3 ten opzichte van de Kralingers. Excelsior speelt zelf in De Kuip tegen Feyenoord.
RKC kan dus wel een resultaat gebruiken in Eindhoven en moet dat zien te doen tegen de huidig landskampioen. Hoofdtrainer Peter Bosz voert een aantal wijzigingen door in de opstelling van de Eindhovenaren ten opzichte van het duel tegen Fortuna Sittard, want Joey Veerman keert terug in de basis ten koste van Ismael Saibari.
Daarnaast mag Shurandy Sambo starten tijdens zijn laatste wedstrijd in het Philips Stadion. De rechtsback vertrekt komende zomer bij PSV en mag starten ten faveure van Jordan Teze.
Opstelling PSV: Benítez; Sambo, Ramalho, Boscagli, Mauro; Schouten, Veerman, Til; Bakayoko, De Jong, Tillman.