Ooijer waarschuwt PSV: "Moeilijkste wedstrijden gespeeld daar"

André Ooijer
André Ooijer Foto: © Pro Shots

Donderdagavond staat de topper tussen FC Twente en PSV op het programma in De Grolsch Veste. In aanloop naar het duel bespreken oud-spelers André Ooijer en Tommie van der Leegte wat deze wedstrijd zo lastig maakt voor de Eindhovenaren.

"Je weet hoe moeilijk het is om te winnen in Enschede," begint Ooijer in De Rood Wit Podcast. "Ik heb daar altijd de moeilijkste wedstrijden gespeeld. Als het publiek er vol achter gaat staan en je komt snel op achterstand, dan ontstaat er iets daar. En vergeet niet, het is op een donderdagavond."

Van der Leegte gaat in op de schoonheid van het stadion van de Tukkers: "Het is zo indrukwekkend, die tribune is zo stijl. Echt mooi." Kort daarna wordt er om voorspellingen gevraagd bij de heren aan tafel. Ooijer gaat voor een 2-3 overwinning voor de Eindhovenaren, terwijl Van der Leegte gaat voor een 1-3 overwinning voor de bezoekers.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties