Noa Vahle cynisch: "Hij wilde zijn PSV ook een beetje helpen..."

Noa Vahle
Noa Vahle Foto: © Pro Shots

Noa Vahle zag PSV zaterdagavond overtuigend winnen van Sparta Rotterdam. Concurrenten Ajax en Feyenoord boekten juist moeizame zeges. Vahle zag wel dat PSV een handje geholpen werd. 

"Joël Drommel, de oud-doelman van PSV is nu doelman bij Sparta Rotterdam en wilde zijn ploeg ook een beetje helpen met twee blunders...", schetst de verslaggeefster bij Nieuws van de Dag. "Maar PSV vind ik wel mooi. Peter Bosz (trainer, red.) is eigenlijk nooit tevreden en nu was hij dat ook niet. Hij zei dat het ook weer niet zó goed was. Maar PSV wint dan wel met 6-1. Dat is denk ik wel het kwaliteitsverschil op dit moment. PSV heeft weer laten zien dat ze op de hele goede weg zitten."

PSV kwam al vroeg op voorsprong nadat Drommel verrast werd door een inzet van Ruben van Bommel. Vahle vond dat wel een duidelijke fout van de PSV-huurling. "Hij had eigenlijk wel de korte hoek moeten hebben. Overigens een schitterende goal. Dat zie je ook bij PSV, de jongens die nieuw zijn gekomen halen gewoon hun niveau", doelt ze naast Van Bommel op Alassane Pléa en Yarek Gasiorowski. "Dat is als trainer zijnde wel heel erg prettig. Dat ze dat bij de eerste wedstrijd al laten zien."

Lees meer:
0 reacties