'Noa Lang weer fit en kan vanaf eerste week starten bij PSV'

Noa Lang tegen Sevilla
Noa Lang tegen Sevilla Foto: © Pro Shots

Noa Lang is weer 100% fit geworden melden bronnen rondom de speler, zo schrijft Rik Elfrink in het Eindhovens Dagblad. De laatste vijf maanden was de aanvaller aan het revalideren, maar nu is dat dus verleden tijd.

Hierdoor lijkt Lang vanaf de eerste trainingsweek weer mee te kunnen doen bij de Eindhovenaren. "Lang heeft groen licht gekregen om over een paar weken weer aan de slag te gaan met de groepstraining en van daaruit volledig op te trainen", schrijft Elfrink. "Of hij direct aan alles meedoet, is nog afwachten."

"Hij lijkt echter gewoon inzetbaar in oefenwedstrijden in juli én op tijd klaar voor de strijd om de Johan Cruijff Schaal, waarin de 24-jarige linksbuiten vorig seizoen schitterde. Ditmaal vindt die wedstrijd plaats in Eindhoven, omdat PSV kampioen is geworden", besluit hij. 

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties