Noa Lang dolt met Ajacied: "Ik zeg dat het leuk wordt over twee weken"

Noa Lang tegen RKC
Noa Lang tegen RKC Foto: © Pro Shots

Noa Lang speelt vanavond de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Nations League tegen Spanje. De PSV'er heeft zich samen met zijn maatje Brian Brobbey mogen melden bij Oranje.

Maandagavond kwam een video naar buiten dat de PSV'er en de Ajacied nogal werden weggetikt in de rondo, wat tot hilariteit leidde bij zijn ploeggenoten. Nu zijn ze ploeggenoten, maar op 30 maart spelen ze een cruciaal duel in de Eredivisie. Tegen elkaar.

"Daar gaat het soms wel even over", vertelt Lang in gesprek met Sportnieuws. "Gisteren (maandag, red.) toevallig. Het is een beetje dollen. Ik zeg dan dat het leuk wordt over twee weken, en je merkt bij hen dat ze niks te verliezen hebben. Zij zijn best ontspannen, maar dat is wel logisch als je zo’n machine als Ajax bent", aldus de vleugelaanvaller.

Doe mee aan het WK-spel van PSVFans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van PSVFans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties