Schmidt woedend: ''Ik hoef hem nooit in mijn leven meer te spreken''

PSV won vanavond van Sparta. Roger Schmidt was blij met de overwinning, maar hij was absoluut niet te spreken over het optreden van arbiter van Bas Nijhuis.
De scheidsrechter liet met een witte bal spelen, de doellijntechnologie klopt niet en ook liet hij ontzettend veel stevige duels doorgaan. Cody Gakpo raakte geblesseerd en dat staat volgens Schmidt op het conto van de scheids: ''Ik hoef hem nooit in mijn leven meer te spreken. Na twee wedstrijden weet ik genoeg", citeert het Eindhovens Dagblad de trainer.
Bryan Smeets moest aan de kant van Sparta het veld verlaten, ook hij raakte geblesseerd. "Hij moet de spelers in zo'n wedstrijd beschermen. Nu kon alles de eerste twintig minuten en dan gaan spelers denken dat alles kan.''
Schmidt is op de persconferentie van PSV helemaal klaar met Nijhuis. ,,Ik hoef hem nooit in mijn leven meer te spreken", zegt hij. ,,Na twee wedstrijden weet ik genoeg. Hij moet de spelers in zo'n wedstrijd beschermen." Gakpo raakt mede daardoor geblesseerd, vindt Schmidt.
— Rik Elfrink (@RikElfrink) January 16, 2021
Schmidt vindt dat een scheidsrechter op een veld als vanavond bij Sparta de spelers van zowel Sparta als PSV in het begin een goed referentiekader moet bieden. ,,Nu kon alles de eerste twintig minuten en dan gaan spelers denken dat alles kan."
— Rik Elfrink (@RikElfrink) January 16, 2021