Nederland met solide Zoet niet langs Slowakije
Het Nederlands elftal heeft donderdagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Slowakije. In Slowakije kwam Nederland al vroeg op achterstand, maar aan het begin van de tweede helft maakte Oranje gelijk via Quincy Promes. PSV-doelman Jeroen Zoet stond in de basis en kreeg niet veel te doen. Als hij wat kreeg te doen, dan greep hij goed in.
In het Slowaakse Trnava begon Oranje rommelig aan de wedstrijd en ook Slowakije was nog zoekende. Toch scoorde Slowakije al na zeven minuten de 1-0. Voormalig Willem II-spits Adam Nemec kopte de bal achter Zoet en Daley Blind zag er daarbij niet goed uit. Na bijna een kwartier spelen kreeg Nederland zijn eerste grote kans via Donny van de Beek, maar hij schoot voorlangs.
Vlak voor het halfuur spelen kwamen Oranje en Zoet goed weg. Juraj Kucka schoot van circa dertig meter, maar trof de lat. Tien minuten voor rust probeerde Memphis Depay het met een vrije trap van ver, maar doelman Martin Dubravka kon de bal wegboksen. Vlak daarna knalde Martin Hamsik net naast het doel van Zoet en schoot Davy Pröpper net over. Net voor de rust voorkwam Zoet een 2-0 achterstand, daar hij een schot van Kucka over de lat tikte.
Oranje, dat aan de tweede helft begon met één wijziging (Ruud Vormer voor Van de Beek), begon met veel energie aan de tweede helft en na 53 minuten was het Memphis met een goede kans. Pröpper legde de bal goed neer, maar Dubravka redde goede. Vlak daarna werd het dan toch 1-1. Aanvaller Quincy Promes rondde een snelle aanval af door de bal hard achter Dubravka te schieten.
Vlak daarna was het weer Oranje met een goede aanval, maar invaller Vormer kreeg de bal niet in het doel. Met nog iets meer dan een kwartier te spelen bracht Koeman Eljero Elia en Steven Berghuis in voor respectievelijk Patrick van Aanholt en Pröpper, maar dat leverde geen impulsen op.
De wedstrijd bloedde wat dood en tien minuten voor tijd verving Marten de Roon Kevin Strootman en vijf minuten voor tijd mocht AZ-spits Wout Weghorst invallen voor doelpuntenmaker Promes. Vlak daarna had Vormer wel de winnende kunnen maken, maar Dubravka bracht redding. Hierdoor bleef het 1-1.
Slot geeft toe: "Wissel was met een schuin oog richting PSV"
Lang onrustig rondom Sevilla-stadion na historische comeback PSV
Twijfels over PSV-verdediger: "Geen verkeerde, maar ook geen topper"
Roetgering heeft nieuwe functie: "Stoer dat ze dat bij PSV erkennen"
Noa Lang zag transfer van 40 miljoen klappen: "Zat er doorheen"
Olivier Boscagli duidelijk: "Hij maakte domme overtredingen"
PSV wint in Sevilla en verdient toptransfers al voor de winter terug
PSV bewijst Eredivisie goede dienst; derde CL-plek weer in zicht
Jordan Teze lacht: "Op allerlei dingen slaan, met flesjes gooien"
Bosz over uitblinkende joker: "Dat is voor ons een machtig wapen"
Sevilla-coach Alonso onder druk na verlies: "We speelden geweldig"
Pepi looft teamgenoot na heldenrol: "Elke dag leer ik van hem"
Wijffels prijst PSV na comeback in Sevilla: "Dat is hun kracht"
Saibari na wereldgoal: "Dat heb ik van de trainer meegekregen"
SAMENVATTING | PSV komt terug van een achterstand en wint van Sevilla
Danny Blind ziet opvallende MOTM bij PSV: "Eigenlijk was hij het"
Luuk de Jong trots: "Zo'n avond is nog niet vaak voorgekomen"
VIDEO | Van Gaal viert overwinning PSV en loopt mee in polonaise
Sneijder: "Ze mogen vanuit Eindhoven een bloemetje sturen naar Ajax"
Nemanja Gudelj baalt na rode kaart: "Het was geen overtreding"
PSV op rapport: twee onvoldoendes, invallers zijn goud waard
Arsenal wint; PSV plaatst zich voor knock-outfase Champions League!
Sergio Ramos baalt gigantisch: "Daar wist PSV ons pijn te doen"
Wesley Sneijder lyrisch over PSV'er: "Dat lef heeft hij, fantastisch"
Arsenal speelt RC Lens aan flarden; PSV bijna zeker van knock-outfase
Peter Bosz gelukkig met overwinning van PSV: "Bizar, echt bizar"
Sergio Ramos over gevaarlijke PSV'er: "Moeten wij voor oppassen"
De Jong herinnert: "Dat was heel mooi omdat ik belangrijk kon zijn"
Vertessen: "Het ging wel even los, tot in de catacomben aan toe"
Sjoerd Mossou voorspelt: "PSV heeft meer kans dan Feyenoord had"

Noa Lang zag transfer van 40 miljoen klappen: "Zat er doorheen"

Jordan Teze lacht: "Op allerlei dingen slaan, met flesjes gooien"

SAMENVATTING | PSV komt terug van een achterstand en wint van Sevilla

Driessen niet overtuigd van Sevilla: "Draait voor geen meter"

Lang bedreigd door Feyenoord-fan: "Hij zou iets in mijn hoofd stoppen"

Jaap Stam legt uit: "Daar hebben we bij PSV nooit aan gedaan"
