Narsingh direct van waarde voor Swansea: ''Ik ben nog niet gelukkig''

Luciano Narsingh kende dinsdagavond een succesvol debuut voor Swansea City tegen Southampton. De 26-jarige aanvaller kwam als invaller in het veld en gaf een assist op Gylfi Sigurdsson, die de winnende treffer maakte: 2-1. "Het is een goede start voor mij."

"We hebben een thuisduel gewonnen bij mijn debuut, dus ik ben erg blij", aldus Narsingh op de clubwebsite van Swansea City. De negentienvoudig international verruilde PSV vorige maand voor Swansea en tekende een contract voor tweeënhalf jaar bij de Premier League-club. "Ik moet hier hard blijven werken. Ik ben nog niet gelukkig omdat ik me nog moe voelde in het veld."

"Als ik hard blijf trainen word ik fysiek sterker en kan ik meer van waarde zijn voor het team", zei Narsingh. Narsingh hoopt met zijn voorzetten en snelheid een toegevoegde waarde te zijn voor de club uit Wales. "Ik ben sterk in de ruimte. Als ik de bal krijg, loop ik. Vandaag gaf ik een goede assist, maar ik moet zeggen dat Sigurdsson het ook sterk afmaakte. Ik hoop hier veel meer assists te geven, daar zal ik hard voor werken."

Lees meer: