'Na Van Nistelrooij aast ook doelman op vertrek uit Eindhoven'

Walter Benitez
Walter Benitez Foto: © Pro Shots

Ook doelman Walter Benítez wil deze zomer vertrekken bij PSV. De Eindhovenaren willen de keeper graag behouden, maar vanwege persoonlijke redenen heeft Benítez besloten om te vertrekken, zo weet journalist Mounir Boualin van FCUpdate.

Benítez kwam afgelopen zomer over van OSG Nice en werd direct eerste doelman in Eindhoven. Hij tekende voor drie seizoenen, maar zou dus na een seizoen al uit Eindhoven willen vertrekken. Benítez speelde tot dusver 41 wedstrijden voor PSV, waarin hij 13 keer de nul hield en 49 doelpunten moest incasseren.

De vertrekwens van de Argentijnse doelman is de volgende tegenslag voor de Eindhovense club. Gisteren leverde trainer Ruud van Nistelrooij zijn contract in en Benítez was graag langer onder de oefenmeester actief geweest. Komende zondag speelt PSV de laatste wedstrijd van het seizoen. Dan gaat het onder leiding van interim-trainer Fred Rutten op bezoek bij AZ.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 33 52 82
2 PSV 33 48 72
3 Ajax 33 50 69
4 AZ 33 34 67
5 FC Twente 33 37 61
6 Sparta Rotterdam 33 18 56
7 FC Utrecht 33 4 51
Bekijk de hele stand