Mossou nuanceert 'probleem' bij PSV: "Is toch niet schokkend?"

Sjoerd Mossou
Sjoerd Mossou Foto: © Pro Shots

Sjoerd Mossou vindt het niet zo gek dat er bij PSV negen spelers met een aflopend contract rondlopen. Volgens de journalist is het logisch dat ze niet allemaal voor langere tijd vastliggen. 

Op de transfermarkt zal PSV zich niet erg gaan roeren deze winter, maar Earnest Stewart heeft genoeg werk te verrichten als het aankomt op de aflopende contracten. "Deze situatie is toch niet wereldschokkend?", reageert Mossou in Voetbalpraat. "Er zitten een paar van midden 30 bij, het is heel logisch dat hun contracten aflopen. Zij hebben geen restwaarde. Een paar hebben waarschijnlijk het niveau niet. En dan heb je nog een middengroep met Boscagli, Benitez en Mauro, daar moet je wel je hoofd over buigen."

Kees Luijckx denkt dat PSV moet voorkomen dat alle ervaren sterkhouders allemaal tegelijk vertrekken. "Boscagli, De Jong en Perisic zijn hele belangrijke jongens. Je wil wel een kern met ervaren spelers behouden. Als die wegvallen, kun je een hele andere dynamiek krijgen en dat wil je voor zijn", waarschuwt de voormalig profvoetballer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand