Mohamed Ihattaren gemotiveerd: "Ik heb een traantje gelaten"

Mohamed Ihattaren bij zijn presentatie bij RKC
Mohamed Ihattaren bij zijn presentatie bij RKC Foto: © Pro Shots

Mohamed Ihattaren gaat bij RKC voor zijn laatste kans in het betaalde voetbal. Het voormalig toptalent van PSV was enige tijd clubloos en hoopt in Waalwijk alsnog zin belofte in te kunnen lossen.

Ihattaren heeft de afgelopen tijd hard aan zichzelf gewerkt. "Ik oog niet alleen fit, ik ben fit", vertelt Ihattaren tegenover ESPN. "Ik heb een goed gesprek gehad met Mo Allach en trainer Henk Fraser. Ze geven me de kans om mezelf te ontwikkelen. Ik ben enorm blij dat ik deze kans heb gekregen. Ik heb aan mezelf gewerkt. Er zit een stijgende lijn in."

"Bij Ajax moest ik ook aan mijn fitheid werken, maar toen speelden er andere dingen mee", gaat het gevallen toptalent van PSV verder. "Ik accepteerde de waarheid en de waarschuwingen van mijn omgeving niet."

"Ik heb een traantje gelaten toen ik vanochtend weer op het trainingsveld stond. Ik heb het echt gemist. Ik hoef me niet voor anderen te bewijzen, alleen voor mezelf. Maar als het op voetballen aankomt geloof ik er in", aldus Ihattaren.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand