'Mogelijke PSV-huldiging pas dagen na eventueel kampioensduel'

PSV viert late zege tegen FC Twente
PSV viert late zege tegen FC Twente Foto: © BSR Agency

PSV is dit seizoen hard op weg naar de titel. Lokale autoriteiten zijn al druk bezig met de voorbereidingen op een eventueel kampioenschap van de Eindhovenaren, zo meldt het Eindhovens Dagblad.

Mogelijk kan PSV op donderdag 25 april in Heerenveen kampioen worden. Mocht dat het geval zijn, dan kan die wedstrijd niet verplaatst worden naar vrijdag, zaterdag of zondag in verband met Koningsdag. "Er is in het weekend te weinig politie-inzet bij de voetbalwedstrijd mogelijk, waardoor SC Heerenveen het duel niet kan verplaatsen", zo weet het ED.

Dat zou ook betekenen dat een eventuele huldiging bij een titel van PSV pas vier dagen later, op maandag 29 april kan plaatsvinden. In Eindhoven is dat eerder niet mogelijk in verband met Koningsdag. "Dit scenario ligt bij alle instanties al vast, mocht het sportief allemaal zo uitkomen", schrijft clubwatcher Rik Elfrink.

PSV speelt daarna nog drie keer op zondag en mocht de ploeg van Peter Bosz op een van die dagen kampioen worden, is de huldiging normaal gesproken 'gewoon' een dag later. Als PSV en Feyenoord de komende vier wedstrijden winnen, is een titel voor PSV op bezoek bij SC Heerenveen mogelijk.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand