Minuut stilte bij bekerwedstrijden na verwoestende aardbevingen

Het logo van PSV
Het logo van PSV Foto: © Pro Shots

Voorafgaand aan de wedstrijden in de achtste finales van de TOTO KNVB Beker wordt deze week een minuut stilte gehouden. De KNVB heeft daartoe besloten na verwoestende aardbevingen in Turkije en Syrië.

Ook bij de wedstrijden van maandagavond in de Keuken Kampioen Divisie, waaronder zal er een minuut stilte worden gehouden. "Onze gedachten zijn bij iedereen die is getroffen door de verwoestende aardbevingen in Turkije en Syrië. Bij alle wedstrijden vanavond in de Keuken Kampioen Divisie en deze week voor de TOTO KNVB Beker wordt een minuut stilte gehouden uit respect voor de slachtoffers", aldus de voetbalbond.

Dinsdag, woensdag en donderdag worden er acht bekerwedstrijden gespeeld, waarvan AZ - FC Utrecht dinsdag om 18.45 uur de eerste is. PSV neemt het woensdag op tegen FC Emmen.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in PSV komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op PSV (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
27/09
PSV
18:45
Go Ahead Eagles
za
30/09
PSV
18:45
FC Volendam
zo
8/10
Sparta Rotterdam
16:45
PSV
za
21/10
PSV
18:45
Fortuna Sittard
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 5 16 15
2 AZ 5 13 15
3 FC Twente 5 8 12
4 Feyenoord 5 14 11
5 Sparta Rotterdam 6 2 11
6 Go Ahead Eagles 5 3 10
7 Excelsior 6 2 9
Bekijk de hele stand