Milan van Dongen resoluut: "Hij gaat niet verlengen bij PSV"

Olivier Boscagli en Walter Benitez beschikken bij PSV over aflopende contracten. Milan van Dongen spreekt in Tekengeld zijn verwachtingen uit over het tweetal.

"Boscagli verwacht ik echt niet meer dat hij gaat verlengen", zo klinkt het weinig hoopvol. "Bij Benitez is dat nog open. Boscagli is zo duidelijk geweest met alles, die heeft gezegd van: 'ik wil nog een keep kampioen worden en dan door de voordeur vertrekken'."

Volgens Van Dongen heeft Boscagli namelijk nog een droom. "Die heeft nog ergens in zijn hoofd dat hij voor het Franse elftal wil spelen. Dat wordt lastig, maar ik snap wel dat hij een nieuwe uitdaging wil na al die jaren bij PSV."

Zet in op PSV tegen NAC Breda!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties