Mauro Júnior duidelijk: "Dan zou ik er meteen werk van maken"

Mauro Júnior bij PSV
Mauro Júnior bij PSV Foto: © BSR Agency

Ronald Koeman mag een belletje doen naar Mauro Júnior. De multifunctionele voetballer, die al jarenlang rondloopt bij PSV, ziet een interlandcarrière bij het Nederlands elftal wel zitten.

"Ja, absoluut", klinkt het als Mauro door het Eindhovens Dagblad wordt gevraagd of hij openstaat voor een Oranje-avontuur. "Nederland voelt voor mij als thuis en een paspoort aanvragen, is op dit moment mogelijk.  Als de bondscoach me uit zou nodigen, zou ik er meteen werk van maken om mijn debuut te kunnen maken."

Mauro werd op 6 mei 1999 geboren in Brazilië en kwam voor meerdere jeugdelftallen in zijn geboorteland uit. Een oproep voor het nationale elftal van Brazilië is nog niet gekomen. Peter Bosz kreeg onlangs de vraag of Mauro, die nu al jaren in Nederland speelt, goed genoeg zou zijn voor Oranje. De trainer was duidelijk: "Ja, dat zou hij aankunnen, als linksback."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand