Marco Timmer: "Dat betekent dat Peter Bosz een 'probleem' heeft"

Marco Timmer denkt dat Peter Bosz binnenkort goed moet gaan managen in de selectie van PSV. De clubwatcher ziet de nodige spelers terugkeren en merkt op dat de bank van de Eindhovenaren ook steeds sterker wordt.

"Dat betekent echter ook dat Peter Bosz een 'probleem' heeft. Die jongens komen er allemaal aan en zijn allemaal fit", vertelt Timmer in een video-item van Voetbal International. "Plus dat de situatie nu anders is dan vorig seizoen. Je kan ze niet heel makkelijk op de bank houden. Als je ziet wat een Saibari bijvoorbeeld brengt... Veerman-Schouten lijkt me een koppel wat makkelijk in te vullen is, maar ook een Tillman moet constanter worden."

"Hij beslist de wedstrijd, maar was in de eerste helft niet goed. Saibari kun je er niet buiten houden. Noa Lang komt terug, dus dan moet Tillman van de flank af en naar de 10-positie. Dan gaat Guus Til weer uit het elftal. Het voordeel is alleen wel dat Bosz straks een bank heeft om van te watertanden. Die had hij zondag overigens al", aldus Timmer. Collega Lentin Goodijk (Ajax-watcher) reageert bevestigend. "Poah, je brengt ook effe wat binnen de lijnen, zeg."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand