Marciano Vink verbaasd door keuze Koeman voor PSV'er: "Heel raar"

Marciano Vink namens ESPN
Marciano Vink namens ESPN Foto: © Pro Shots

Marciano Vink snapt niet dat Jerdy Schouten is opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. De ESPN-analist ziet de PSV-middenvelder dit jaar ondermaats presteren.

Vink gaat in het ESPN-programma De Eretribune in op de matige prestaties van de Eindhovense club in 2025. "Het seizoen begon al met het interview van Joey Veerman waarin hij zei dat het PSV speelt alsof het allemaal wel goedkomt", zegt hij. De analist zag Schouten en Joey Veerman uitvallen, terwijl andere spelers op stonden.

"Saibari en Mauro Júnior vingen het echt heel goed op. Die fantastische periode voor de winterstop waarin ze zes wedstrijden achter elkaar wonnen en 26 doelpunten maakten en er maar vijf tegen kregen... PSV speelde echt goed tegen FC Twente en bij Utrecht uit", meent Vink.

Na de winterstop keerden Schouten en Veerman terug bij PSV: "Eerst speelde Veerman tegen Heerenveen en verloor PSV. Daarna kwam ook Schouten erbij. Hoewel Veerman niet in topvorm is, valt vooral op hoe Schouten omgaat met de omschakeling en het verdedigen. Zijn inzet om een doelpunt te voorkomen laat te wensen over en dat is best wel schrijnend", aldus de voormalig voetballer.

Veerman zit niet bij de voorselectie, terwijl Schouten wel mag hopen op een definitieve oproep van bondscoach Ronald Koeman. "Dat vind ik eigenlijk heel raar", oordeelt Vink.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand