Mantingh stoort tv-kijkers: "Enige smetje op deze prachtige avond"

Albert Mantingh in zijn jongere jaren
Albert Mantingh in zijn jongere jaren Foto: © Pro Shots

Supporters hebben woensdagavond vast en zeker genoten van het optreden van PSV tegen Juventus. Een iemand kon hen echter minder bekoren: commentator Albert Mantingh. Zo ergerden tv-kijkers zich aan zijn commentaar bij het doelpunt van Timothy Weah.

De treffer van Weah werd in eerste instantie afgekeurd, maar na het bekijken van videobeelden beschoot scheidsrechter Slavko Vincic het doelpunt toch goed te keuren. Mantingh verkondigde stellig dat het doelpunt niet zou tellen, ondanks dat al vrij snel duidelijk was dat er geen sprake was van strafbaar buitenspel.

"Kan iemand Mantingh nog even uitleggen waarom dit een geldige treffer is?", schrijft iemand op X, het voormalige Twitter. Een ander: "Albert Mantingh snapt de buitenspelregel niet helemaal." Andere kijkers hebben zich vooral gestoord aan het enthousiasme van de commentator. "Ik hoop dat de vrouw van Albert Mantingh een satisfyer in huis heeft, want Albert heeft z'n hoogtepunt al gehad vandaag", schrijft de bekende X'er Ferry de Bont.

Iemand anders schrijft: "Heerlijk gelachen om Albert Mantingh vanavond. Veel te overdreven positief dat commentaar. Alles is geweldig en fantastisch." Weer een ander gaat zelfs nog een stapje verder. "Wederom een knappe prestatie voor de NL'se ploegen in Europa. Enige smetje op deze prachtige avond in Eindhoven is die verschrikkelijke commentator."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand