Luuk de Jong richting reservebank PSV? "Ik vind Pepi completer"

Luuk de Jong baalt
Luuk de Jong baalt Foto: © Pro Shots

Mario Been raakte zaterdagavond onder de indruk van de prestaties van Ricardo Pepi. De Amerikaanse goalgetter mocht starten in plaats van Luuk de Jong en betaalde het vertrouwen van hoofdtrainer Peter Bosz volledig uit.

Been zag de Amerikaanse spits scoren tegen PEC en noemt de tweede treffer een 'geweldige goal'. "Als hij nog vaker zou spelen - vaker dan Luuk - zou het dan ook zo goed gaan met PSV?", begint Been in De Eretribune van ESPN. "Ik vind hem wat completer dan De Jong. Hoe hij afwerkt, daar zit zoveel gevoel achter. Kwalitatief vind ik hem echt heel erg goed."

De voormalig hoofdtrainer zou Pepi dan ook vaker opstellen. "Hij mag relatief vaker gaan spelen. Ik denk dat de fitheid bepalend is of Bosz hem heel vaak zal gebruiken. Met het schema dat PSV speelt, lijkt het me logisch. Hij is zeker niet minder dan Luuk de Jong. Uit bij Paris Saint-Germain zou ik ook met hem (Pepi, red.) durven starten. Hij is wat mobieler dan De Jong. Dan kan je in de omschakeling spelen. Ik zou hem durven ruilen", aldus Been.

Lees meer:
0 reacties