Luuk de Jong gelooft in titelprolongatie: "Dat wordt de uitdaging"

Luuk de Jong bij de Eredivisie Awards
Luuk de Jong bij de Eredivisie Awards Foto: © BSR Agency

Luuk de Jong heeft goed vertrouwen in een nieuw kampioenschap voor PSV dit seizoen. De uitdaging ligt volgens de spits in de concentratie en toewijding. 

Voorafgaand aan de Eredivisie Awards wordt De Jong bij VoetbalPrimeur gevraagd wie er kampioen van Nederland gaat worden. "Wij worden kampioen", lacht hij. "Het seizoen is nog lang, maar we zijn goed begonnen met vier wedstrijden twaalf punten. We hebben de selectie en de technische staf bij elkaar weten te houden. We hebben op dit moment in de Eredivisie hele goede spelers."

Afgelopen seizoen werden de Eindhovenaren al soeverein eerste en volgens De Jong hebben ze dat opnieuw in zich. "Er is bijna geen team dat ons kan verslaan, alleen als wij zelf niet de volledige 100% geven in wedstrijden. Dat gaat de uitdaging voor ons worden dit seizoen", voorspelt de ervaren aanvaller. "Dat weer aantikken en nog beter presteren. Dan kunnen we weer een mooi seizoen neerzetten, maar dan moeten we het wel volhouden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand