Luis Pedro onder de indruk: "Zijn keuze voor PSV was goed"

Anass Salah-Eddine kwam jarenlang uit als jeugdinternational voor het Nederlands elftal, maar vanaf nu gaat de huurling van AS Roma spelen voor Marokko. Volgens Ali Boussaboun was de periode van Salah-Eddine bij AS Roma heel belangrijk voor zijn huidige vorm.  

Aan tafel wordt gesteld dat het een hele goede zet is geweest van Salah-Eddine om naar PSV te gaan. Bij AS Roma kwam hij er niet aan te pas. "Zijn keuze voor PSV was goed", begint Luis Pedro aan tafel bij Voetbalprimeur. "Maar het allerbelangrijkste is dat wat hij bij AS Roma heeft geleerd van heel veel waarde is geweest. De Salah-Eddine die wij nu zien komt mede door Roma."

"Ben ik het mee eens", klinkt Ali Boussaboun. "Waar mensen soms de fout in gaan is dat ze vergeten dat je als je naar AS Roma gaat en je redt het niet, dat je wel een ontwikkeling doormaakt. Je gaat naar een betere selectie, betere competitie en traint elke dag met betere spelers. En als je dan terugkomt, kom je ook volwassener terug, ondanks dat je geen basisspeler was."

"Stel je voor hij had gespeeld en het heel slecht gedaan, dan doet dat iets met je zelfvertrouwen", haakt Pedro daar op in. "Hij heeft weinig gespeeld, maar wel heel veel geleerd. Soms leer je meer van kijken dan zelf op het veld te staan. Hij is echt misschien wel drie keer beter geworden dan daarvoor."

Lees meer:
0 reacties