Luijckx voorspelt plek twee Eredivisie: "Ze komen in de buurt"

Kees Luijckx
Kees Luijckx Foto: © Pro Shots

Het heeft er voorlopig alle schijn van dat PSV net als vorig seizoen één streep op de landstitel afgaat. De strijd om plek twee is nog in volle gang, maar hiervoor zijn meerdere kapers op de kust.

In gesprek met Voetbal International blikt oud-voetballer Kees Luijckx vooruit op wie volgens hem de beste papieren heeft. De 38-jarige analist van ESPN zegt tegenover Voetbal International het volgende. "Ik denk dat het onder PSV heel close gaat worden. Ajax heeft meer het momentum dan Feyenoord op dit moment. Ik denk dat ze boven Feyenoord gaan eindigen. Omdat er in Rotterdam veel negativiteit heerst en het moeilijk is om daartegen te vechten. Al speelde Feyenoord tegen Go Ahead natuurlijk wel fantastisch."

Luijckx vervolgt. "Francesco Farioli heeft het bij Ajax erg goed op de rit. En Ajax gaat zich in de winterstop nog wel versterken met een buitenspeler. Dan kan het alleen nog maar beter worden. En het is de Nederlandse competitie, hè. Ajax, Feyenoord en PSV zouden iedere wedstrijd meoten kunnen winnen, behalve de toppers dan."

De oud-prof haalt ook FC Twente en AZ er nog bij. "Als je dan ook nog eens een team hebt dat heel erg gedreven en gedisciplineerd is, en dat vind ik Ajax op dit moment, kun je heel erg ver komen, hoor. AZ en FC Twente komen er net als Feyenoord wel in de buurt. Het wordt ongemeen spannend om plek twee", besluit Luijckx.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand