Leo Oldenburger: "Na PSV zal hij niet nog heel veel clubs afgaan"

PSV maakte deze week de contractverlenging van Jerdy Schouten wereldkundig. De aanvoerder van de Eindhovenaren staat nu tot medio 2030 onder contract bij de regerend landskampioen.

"Juist in een zomer met zoveel mutaties is het opvallend en knap van PSV dat ze de aanvoerder tot 2030 weten open te breken", begint Thijs Zwagerman in Tekengeld van ESPN. "Jerdy Schouten is 28 jaar en het is een hele belangrijke slag. Het is ook wel veelzeggend over hoe hij zelf op zijn plek zit in Eindhoven, met zijn jonge gezin. Dat is een grote slag voor PSV, maar je vraagt je wel af of Schouten ooit nog een stap gaat maken."

"Ergens heel veel geld verdienen kan een interessante stap zijn, maar ik heb bij Jerdy Schouten het idee dat hij het fijn vind als hij het naar zijn zin heeft. Als hij en zijn gezin het fijn hebben", reageert Leo Oldenburger. "Het lijkt me namelijk niet echt een clubhopper. Ik geloof niet dat hij na PSV nog heel veel clubs af zal gaan."

"Of het logisch is dat hij aanvoerder is gemaakt? Ja, dat denk ik wel. Ook omdat hij - in tegenstelling tot andere spelers die heel graag nog een stap willen maken - niet iemand is die heel snel de kuierlatten neemt en naar een andere ploeg gaat. Stabiliteit is ook heel belangrijk voor een aanvoerder", aldus de commentator van ESPN

Lees meer:
0 reacties