Lang in genade aangenomen: "Excuses aangeboden, hij mag spelen"

Noa Lang
Noa Lang Foto: © Pro Shots

Voornalig PSV-speler Noa Lang kan terugkeren bij SSC Napoli. De aanvaller is weer beschikbaar nadat hij vanwege een disciplinaire straf ontbrak tegen Arsenal in de Champions League. Trainer Massimiliano Allegri bevestigt dat de Oranje-international zondag tegen Bologna tot de wedstrijdselectie behoort.

Lang kwam woensdag niet in actie tijdens de 0-1 nederlaag tegen Arsenal. Aanleiding daarvoor was zijn gedrag op de ochtend van de wedstrijd. "Woensdag heeft hij zich op een manier gedragen die niet geschikt is om aan de wedstrijd deel te nemen", zei Allegri eerder over de beslissing om Lang buiten de selectie te laten.

De situatie lijkt inmiddels te zijn opgelost. Lang heeft zijn excuses aangeboden en kan daardoor weer in actie komen. "Lang heeft zijn excuses aangeboden en kan morgen (zondag, red.) spelen", stelt Allegri tijdens zijn persmoment.

Het is nog niet duidelijk of Lang direct aan de aftrap verschijnt tegen Bologna. Allegri benadrukt dat de eerdere problemen daar geen rol in spelen. "Hij is beschikbaar. Het is niet zo dat ik er nog niet uit ben wegens de problemen eerder deze week. We hebben meer opties voorin."

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties